Znamy już gwiazdę muzyczną digital_iów!

Baasch, ceniony młody producent, wokalista i kompozytor (również muzyki filmowej: „Płynące Wieżowce”) zagra na digitali_ach.

 

Jego debiutancka EPka “Simple Dark & Romantic Songs” wywołała spore zamieszanie na scenie elektronicznej. Znany z charyzmatycznych występów Baasch otwierał koncerty Tricky’ego i Bloodgroup, wystąpił na wielu festiwalach, m. in. Tauron Nowa Muzyka i Free Form Festival, dołączając do czołówki polskich artystów. Komponując ścieżkę dźwiękową do głośnego i wielokrotnie nagradzanego filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące Wieżowce” Baasch zyskał międzynarodowe uznanie jako oryginalny twórca muzyki filmowej. Zremiksował również utwory takich artystów jak Rubber Dots, czy Avtomat. Najnowszy album Baascha –“Corridors” ukazał się 2 marca 2015

czytaj więcej
dodane: 2015-04-16

digital_sound: Baasch na digital_iach

Znamy już gwiazdę muzyczną digital_iów! / Baasch na digital_iach

Baasch, ceniony młody producent, wokalista i kompozytor (również muzyki filmowej: „Płynące Wieżowce”) zagra na digitali_ach.

Jego debiutancka EPka “Simple Dark & Romantic Songs” wywołała spore zamieszanie na scenie elektronicznej. Znany z charyzmatycznych występów Baasch otwierał koncerty Tricky’ego i Bloodgroup, wystąpił na wielu festiwalach, m. in. Tauron Nowa Muzyka i Free Form Festival, dołączając do czołówki polskich artystów. Komponując ścieżkę dźwiękową do głośnego i wielokrotnie nagradzanego filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące Wieżowce” Baasch zyskał międzynarodowe uznanie jako oryginalny twórca muzyki filmowej. Zremiksował również utwory takich artystów jak Rubber Dots, czy Avtomat. Najnowszy album

czytaj więcej
dodane: 2015-04-16

Wystawa festiwalu digital_ia 14

Szanowni Państwo, jest nam bardzo przykro poinformować, iż zakończył się 6. Festiwal Sztuki Digitalnej digital_ia. Fantastyczne koncerty, intrygujące happeningi, ciekawe oprowadzania kuratorskie, inspirujące warsztaty, ciekawa debata… To już niestety za nami.

Na szczęście wszystko co dobre wcale szybko kończyć się nie musi. Do 11 kwietnia br. (od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-17.00) w 13 muzach można oglądać digitaliowe pofestiwalowe wystawy: techno_body oraz digital_art_now. 

Zapraszamy serdecznie z całymi rodzinami!

czytaj więcej
dodane: 2014-03-31